הקדמה לסרט
תודה על פנייתך , נחזור אליכם בהקדם
צור קשר
אם פנייתכם קשורה לכרטיסים שרכשתם, אנא רשמו את פרטי ההצגה אליה רכשתם כרטיסים ואת אמצעי התשלום בו שילמתם. אם הרכישה התבצעה באשראי או באמצעות כרטיסיית מינוי, אנא צרפו את 4 הספרות האחרונות של כרטיס האשראי ו / או את מספר כרטיסיית המינוי איתו בצעתם את הרכישה כדי שנוכל לזרז את הטיפול בפנייתכם
אנו נשתדל לענות על פנייתכם במהירות האפשרית ולכל היותר בתוך 3 ימי עסקים.
2235*
למרכז המידע של HOT CINEMA
02-5470289
קרית התקשורת נווה אילן
ד.נ הרי יהודה 90850

הקדמה לסרט

סדרת סרטים בליווי הרצאה

אתם מוזמנים להעשיר את חוויית הצפייה ברבדים נוספים של ידע, תוכן ועושר תרבותי. סדרת "הקדמה לסרט" מיועדת בדיוק לכם - המעוניינים להעשיר אף יותר את הבילוי בקולנוע ולגלות רובד נוסף של בידור איכותי בחווית הבילוי בקולנוע HOT CINEMA.

הסדרה הראשונה מוצגת לפניכם, המרצים ותכני ההרצאות נבחרו בקפידה ומשלבים סרטים מוצלחים במיוחד מהקולנוע המסחרי הפופולרי לצד סרטים עצמאיים קטנים. כל הסרטים בסדרה מוצעים לקהל לקוחותינו בהקרנות מוקדמות מיוחדות (טרום-בכורה) אשר מתקיימות מוקדם באופן משמעותי מתאריך הפצתם הרשמי לקהל הרחב. ההקרנה המוקדמת מאפשרת לצופי הסדרה הצצה מוקדמת וייחודית לפני כולם לסרטים האיכותיים והמובילים של העונה בקולנוע.

ההקדמה להקרנת הסרט כוללת הרצאה מרתקת מאת מיטב המרצים - בנושא הקשור במישרין או מתחבר לעולם האישים, המושגים והנושאים המוצגים בסרט. סדרת 'הקדמה לסרט' היא בראש ובראשונה זמן איכות של בילוי תרבותי המציע תוכן עשיר, מעשיר ומהנה ומומלצת בחום לשוחרי בילוי בקולנוע שרוצים מדי פעם קצת יותר.
מומלץ לרכוש כרטיסים מראש בקופות הקולנוע או באתר. הכרטיס כולל קפה ומאפה לפני ההקרנה.

לרכישת כרטיסים

הזמנת אירועים לקבוצות
רכישת כרטיסים להקדמה לסרט
מיין לפי:
כתוביות = כתוביות בעברית 3D - תלת מימד - דולבי אטמוס