יום הולדת בקולנוע | HOT CINEMA רשת בתי הקולנוע של ישראל | הוט סינמה
תודה על פנייתך , נחזור אליכם בהקדם
צור קשר
אם פנייתכם קשורה לכרטיסים שרכשתם, אנא רשמו את פרטי ההצגה אליה רכשתם כרטיסים ואת אמצעי התשלום בו שילמתם. אם הרכישה התבצעה באשראי או באמצעות כרטיסיית מינוי, אנא צרפו את 4 הספרות האחרונות של כרטיס האשראי ו / או את מספר כרטיסיית המינוי איתו בצעתם את הרכישה כדי שנוכל לזרז את הטיפול בפנייתכם
אנו נשתדל לענות על פנייתכם במהירות האפשרית ולכל היותר בתוך 3 ימי עסקים.
2235*
למרכז המידע של HOT CINEMA
02-5470289
קרית התקשורת נווה אילן
ד.נ הרי יהודה 90850
יום הולדת בקולנוע | יום הולדת בHOT CINEMA

לארגן יום הולדת

זה סרט?

תשאירו לנו את הארגונים

ותנו לילד שלכם ליהנות

לפרטים נוספים יש לפנות למוקד שירות לקוחות 2235*

לארגן יום הולדת זה סרט?

תשאירו לנו את הארגונים ותנו לילד שלכם ליהנות מהקרנה פרטית ותפריט אישי לכל ילד הכולל: פופקורן + שתיה + חטיף שוקולד

birthday_banner

יום הולדת בקולנוע – בואו לחגוג אצלנו יום הולדת מהסרטים!

יום ההולדת שלכם הוא היום שלכם בשנה. ומי לא רוצה שהיום שלו יהיה מיוחד? אם אתם רוצים משהו באמת מיוחד, יש לנו בשבילכם הצעה מהסרטים! בואו לחגוג יום הולדת בקולנוע, יחד עם החברים והמשפחה, עם כל הכוכבים הגדולים ועם שלל הפתעות: אנו נדאג לכל הארגונים, אתם תבואו ליהנות

חגיגת יום הולדת היא הזדמנות לחוויה מיוחדת של פעם בשנה, אבל מה עוד נשאר לעשות שלא עשיתם כבר בשנים קודמות? מרגישים כאילו נפל עליכם תיק? לארגן יום הולדת זה סרט? תנו לנו להוכיח לכם שלארגן יום הולדת מיוחד לילדים זה בכלל לא סרט. יש לנו הצעה בשבילכם: יום הולדת בקולנוע – יום מהסרטים שמוקדש רק לכם ולחוויה שלכם.

יום הולדת בקולנוע, אצלנו ב-HOT CINEMA, הוא חוויית הצפייה המושלמת והדרך שלכם להרגיש כמו כוכבי קולנוע ליום אחד. במסגרת יום הולדת בקולנוע תוכלו לבחור את הסרט האהוב עליכם ותזכו להקרנה פרטית משלכם, באחד מבין מגוון האולמות המתקדמים שלנו עם סאונד מושלם, ובזמן שאתם שוקעים לעולם הפנטזיה שלכם ביחד עם המשפחה והחברים, אנחנו נדאג לכל הארגונים.

התפקיד שלכם הוא ליהנות

כן כן, אנחנו דואגים לא רק ללוקיישן ייחודי ולסרט מצוין, אלא לה-כ-ל. עזבו את הארגונים, הבירורים, התכנונים וקשיי הביצוע שכרוכים כל שנה בארגון החגיגה. רק תגידו לנו מה אתם רוצים או על מה אתם חולמים, ואנחנו נדאג שהיום שלכם יהיה הכי מיוחד בשנה. לילד שלכם, לכם ולכל בני המשפחה והחברים שתבחרו להביא איתכם כדי לחגוג אצלנו.

יום הולדת בקולנוע מקנה לכם לא רק הקרנה פרטית של הסרט האהוב עליכם, כולל הסרטים החדשים ביותר שמוקרנים היום בבתי הקולנוע, אלא גם תפריט אוכל ושתייה לחתן/כלת המסיבה ולכל החברים, כך שחוויית הקולנוע שלכם תהיה מושלמת עד הפרט האחרון. אוכלים, שותים, צופים ונהנים.