אירועים לחברות וארגונים | HOT CINEMA רשת בתי הקולנוע של ישראל | הוט סינמה
תודה על פנייתך , נחזור אליכם בהקדם
צור קשר
אם פנייתכם קשורה לכרטיסים שרכשתם, אנא רשמו את פרטי ההצגה אליה רכשתם כרטיסים ואת אמצעי התשלום בו שילמתם. אם הרכישה התבצעה באשראי או באמצעות כרטיסיית מינוי, אנא צרפו את 4 הספרות האחרונות של כרטיס האשראי ו / או את מספר כרטיסיית המינוי איתו בצעתם את הרכישה כדי שנוכל לזרז את הטיפול בפנייתכם
אנו נשתדל לענות על פנייתכם במהירות האפשרית ולכל היותר בתוך 3 ימי עסקים.
2235*
למרכז המידע של HOT CINEMA
02-5470289
קרית התקשורת נווה אילן
ד.נ הרי יהודה 90850

אירועים לחברות וארגונים

* בחר תאריך רצוי
* שם לא תקין
* טלפון לא תקין
* שם הארגון לא תקין
* בית קולנוע לא תקין
* דוא"ל לא תקין
* תפקיד לא תקין

לקוחות ממליצים

“ברצוני להודות לכל השותפים שנתנו יד להצלחת האירוע על פועלם המשמעותי ותרומתם המיוחדת שאינה מובנת מאליה בכנס מנהלים בחינוך העי"ס במחוז חיפה שעסק בחוק ומשפט. הארגון הלוגיסטי המורכב ניכר, החל במקום וכלה בכיבוד מגוון ואיכותי. אין ספק שהתנאים יוצאי הדופן שיפרו את רמת הקשב והריכוז של המנהלים בכנס באופן משמעותי. רק מי שנכח במקום יכול היה להבין את ההשקעה שלכם מסביב. בלעדיכם לא היה הד נרחב לפורום המנהלים בחינוך העל יסודי במחוז חיפה.”

(אירית גרינברג, מנהלת מרכז פסג"ה, קרית מוצקין)

“ברצוני להודות לך על אופן הטיפול באירוע הקרנת סרט הילדים לילדי עובדי אלביט מערכות. ההירתמות הטוטאלית שלך לאירוע, הנכונות למציאת פתרונות בכל עת, עצם היותך קשובה לצרכים שלנו ללא לאות וסייג ותוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים מבעוד מועד, כל אלה תרמו להצלחת האירוע. קיבלנו פידבקים חיוביים מאוד מהעובדים. אין ספק שההתארגנות היעילה של כל הצוות הביאו להצלחת האירוע. יישר כח!”

(שני ימפל, רווחה, תרבות ופנאי, אלביט מערכות)